کنسرت نوازندگان آموزشگاه طنین هنر

لطفاً برای ثبت نام فرم زیر را تکمیل نموده، سپس تصویر فیش واریزی را به همراه یک قطعه عکس زیبا از خودتان و یک ویدیوی 1 دقیقه ای از اجرای آهنگ موردنظرتان به شماره واتساپ زیر ارسال کنید

هزینه ثبت نام: 500.000 تومان – مهلت ثبت نام: 15 آذر 1401

<< دقت کنید که برای تکمیل ثبت نام باید هزینه را پرداخت و فیش واریزی را ارسال نمایید. در غیر اینصورت تنها تا 24 ساعت در لیست رزرو قرار خواهید گرفت.>>

هزینه بلیط مهمان: 50.000 تومان (ظرفیت مهمان محدود است، لطفاً پیش از اتمام مهلت ثبت نام اقدام کنید)

شماره واتساپ:

۰۹۱۹۹۵۲۶۲۸۹

فرهنگسرای ارسباران

7 بهمن 1401 (ساعت 14 تا 16)

فرم ثبت نام

    چهاردهمین کنسرت آموزشگاه طنین هنر

    چهاردهمین کنسرت آموزشگاه طنین هنر در زمستان 1401 در فرهنگسرای ارسباران و در حضور جمع هنرجویان و مهمانان و با مدیریت محمدرضا اژدری برگزار خواهد شد. آموزشگاه طنین هنر مفتخر است که با داشتن اساتیدی مجرب هر ساله هنرجویان بسیاری را آموزش داده و وارد دنیای زیبای موسیقی کند. آموزش انواع سازهای موسیقی از قبیل پیانو ، گیتار ، ویولن ، فلوت و کلاس های تئوری موسیقی ، ریتم خوانی و مربی گری پیانو از جمله خدماتی است که به هنرجویان این آموزشگاه داده می شود.

    کنسرت آموزشگاه طنین هنر ، همچون سال های گذشته و برای به نمایش گذاشتن قابلیت های هنرجویان و اساتید عزیزمان امسال نیز برگزار خواهد شد.

    من محمدرضا اژدری ، به عنوان مدیر و موسس آموزشگاه طنین هنر امیدوارم که همچون همیشه افتخار همراهی شما عزیزان را داشته باشیم و یک کنسرت بیادماندنی دیگر را با هم رقم بزنیم.