“دختر پاییزی” نامزد جایزه اصلی در Hollywood Independent Music Awards 2023

دختر پاییزی نامزد مسابقه hollywood independent music awards 2023 - محمدرضا اژدری

مسابقه 2023 American Music Talent

جوایز موسیقی مستقل هالیوود اولین پلت فرم جهانی موسیقی مستقل است. هنرمندان، ترانه سراها، آهنگسازان و حرفه ای های ضبط صدا در حال ظهور و تثبیت شده در سراسر جهان به دلیل مشارکت های برجسته و تولید محتوا شناخته شده اند.

جوایز HIMA منابع انسانی ارزشمند، ابزارها، آموزش و فرصت‌هایی را برای کمک به هنرمندان موسیقی در توسعه حرفه‌های موفق بدون وابستگی به یک برچسب اصلی فراهم می‌کند.

رویداد HIMAwards تابستان 2023 در پایتخت سرگرمی جهان، هالیوود، کالیفرنیا برگزار خواهد شد. در این شب اجراهای زنده، ضیافت شام VIP، مجریان افراد مشهور، فرش قرمز و اهدای جوایز برگزار خواهد شد.

هیئت مشورتی HIMAwards متشکل از برخی از معتبرترین و با تجربه ترین متخصصان صنعت است. همه پرسنل، منابع و خدمات تحت عنوان جوایز HIMA به طور کامل توسط مؤسس HIMAwards تأیید و تأیید می شوند و بالاترین امتیاز را در اصول و استانداردها تضمین می کنند. سمینارها، پانل ها و سمپوزیوم های HIMAwards، چه مجازی و چه حضوری، برای اطلاع رسانی و توانمندسازی هنرمندان مستقل ایجاد می شوند.

بنیانگذار HIMAwards برنت هاروی، تهیه کننده اجرایی جوایز هالیوود Music In Media است که یکی از مورد انتظارترین رویدادهای جوایز صنعت است.